LEKSON
LEKSON

Lekson Enzim Etkili Leke Sökücü | Defromin

Fiyat : ₺666,00(KDV Dahil)

Halı ve Koltuk Yıkama Sektöründe Önemli Yer Tutan Defromin ile Zorlu Kirlerde Üstün Leke Çıkarma Performansı !

 

:

Defromin ® Profesyonel Enzim Etkili Leke Sökücü

Halı ve Koltuk Yıkama sektöründe önemli yer tutan lokal olarak temizlenmesi gereken zorlu nar, yağ, mürekkep, sarı leke, kömür, çay, kahve vb. bir çok lekede kritik temizlik uygulayan, halı ve koltuk yıkama işletmelerinin sorunlarını çözen leke çıkarıcı üründür.

10-20-30 Litre Ambalajda Satışı Bulunmaktadır.

 

Defromin ® Lekson Enzim Etkili Leke Sökücü Özellikleri

 

- Çay, kahve, sarı leke gibi protein bazlı lekelerde etkilidir.
 

- Kan lekelerine birebir olarak nüfuz eder ve parçalayıp yok eder. (Kan lekeleri için en etkili yöntemi +908508400964 üzerinden müşteri temsilcilerimizden öğrenebilirsiniz.)

 

- Rahatsız edici kokusu yoktur. Kokulandırılmıştır.
 

- Elleri tahriş etmez.
 

- Endüstriyel anlamda çanta bidonlarda veya sprey formları da bulunmaktadır.

 

 

Defromin ® Lekson Enzim Etkili Leke Sökücü Kullanım Oranları

 

 

Ağır Kirliliklerde (Lekelerde) : Direkt veya 1:1 oranda  (1 Litre suya 1 Litre Defromin ® Lekson Enzim Etkili Leke Sökücü) eklenerek kullanılabilir.

Orta Kirliliklerde (Lekelerde) : 1:1 ile 1:3 Oranında Kullanılabilir. (1 Litre Suya 1 Litre Defromin ® Lekson Enzim Etkili Leke Sökücü veya 3 Litre Suya 1 Litre Defromin ® Lekson Enzim Etkili Leke Sökücü aralığında)


Az Kirliliklerde (Lekelerde) : 1:3-1:5 Oranında Kullanılabilir. (3 Litre Suya 1 Litre Defromin ® Lekson Enzim Etkili Leke Sökücü veya 5 Litre Suya 1 Litre Defromin ® Lekson Enzim Etkili Leke Sökücü)

 

Nubuk, tay tüyü, kaşe, deri vb. gibi hassas koltuklarda sulandırma oranı 1:3-1:5 oranda kullanılmalıdır.

Leke çıkarıcı kullanılır iken gözle görülmeyen yerde uygulama yapılmalıdır.

 

 

İşletmenize Defromin ® Lekson Enzim Etkili Leke Sökücünün Ne Faydası Olacaktır?

 

Defromin ® Lekson Enzim Etkili Leke Sökücü kullanan halı koltuk yıkama firmaları, lekeli gelen tekstil(halı-koltuk) ürünleri üzerinden lekeleri kolayca temizleyeceklerdir. 


Lekelerin kolayca temizlenmesi müşterinin memnuniyetini arttıracaktır.

Lekeli halıları, koltukları temizlenmiş müşteriniz bir sonraki sezonda yine size yıkatmak isteyecektir. Sabit müşteri portföyünüze katabileceksiniz.
 

Müşterinizi sizden memnun kaldıkça çevresine de önerecek ve halı ve koltuk yıkatmak isteyen bir çok müşteriye ulaşabileceksiniz.

 

Not: %100 Başarı yoktur. Lekeler üzerindeki başarıyı; Lekenin kurumuş olup olmaması, müşterinin bilinçsizce farklı deterjanlar ile müdahale edip etmemesi oldukça etkilemektedir.

 

 

 

 

Örneğin;

 


 

Koltuk üzerindeki bir lekeye farklı bir deterjanla müdahale eden bir müşteriniz, bu lekeyi süngerin altına kadar indirdi ise leke çıkarıcılardan ziyade makinelerin emiş gücü o bölgeye nüfuz edemez.
 

 

 

Halı üzerinde müşteriniz bir lekeye farklı bir deterjanla müdahale etti ise o lekeyi halı üzerinde kurutmuş, tekstil boyası niteliği kazandırmış olabilir. Bu lekeyi çıkarmak oldukça güçtür.

 


 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR